| stranier0 a întrebat:

Pot folosi uleiul de ricin doar cu ulei de masline combinat?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ai spus pentru ce iti trebuie...

mlm
| mlm a răspuns:

Daca este pentru masti de fata sau par cele doua sint combinatia perfecta, daca este pentru altceva nu pot sa-ti zic sigur, ar trebui sa stiu la ce doresti sa-l folosesti.

| elena a răspuns:

Pentru ce? Combinatia nu mi se pare grozava, sper ca nu este pemtru gatit.

| machupicchu a răspuns:

Numai in cazul in care suferi de constipatie, iar acest laxativ poate fi folosit numai un anumit nr. de zile(maxim 10), dupa care se lasa organismul sa reactioneze singur...(recomandare comuna pentru orice fel de laxative-chiar si cele naturiste). Sanatate...

| vio a răspuns:

Uleiul de ricin e pentru par doar...depinde la ce vrei sa le folosesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinatia este buna pentru par mi-a zis mie frizerita trebuie sa folosesti din ambele uleiuri cantitati egale, aplici pe par pui un prosop cald si stai o ora cu el pe cap, bineinteles k apoi te speli. sper sa va fie de folos