| Prince_Pyckolo_1992 a întrebat:

Sall TPU, stie cineva daca legea a intrat in vigoare si se aplica in legatura cu permisul auto daca cazi orasul sa nu mai dai iar sala, este valabila la toate categoriile sau doar la B? multumesc!

Răspuns Câştigător
| OhGodWhy a răspuns:

Nu inca nu a intrat in vigoare si nici nu-i sigur daca intra anul asta sau in alt an.
Sincer as prefera sa fii intrat deja.cu totul ca mi-am luat permisul deja din prima si mnoh dar stiu ca altii oameni au si alte treburi decat sa tot repete sala
E o prostie dupa parerea mea chestia cu repetatul salii
Noapte buna!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista o asemenea lege inca, sunt doar discutii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in stadiul de propunere.In mod sigur va fi pentru toate categoriile, daca va intra in vigoare.

| catafan a răspuns:

Nu a intrat in vigoare legea