| nosferatu a întrebat:

Stie cineva daca a intrat in vigoare legea: Pici traseul nu mai dai sala? dar cineva care stie sigur. fara linkuri.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca pici orasul, mai dai sala o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate ca m-ar interesa si pe mine.si mai ales sa nu se mai practice cumpararea traseului ca multi isi cumpara moartea.

| ionutdj a răspuns:

Nu.inca nu e intrata in viguare si nici nu stiu daca vor fi de acord sa o bage. dar cel mai sigur nu cred ca o va aplica...

| FenderBender a răspuns:

Din pacate legea e aceeasi... pici traseul. trebuie sa dai din nou sala.

| eugenmanica a răspuns:

Sunt profesor de legislatie, nu a intrat si nici nu va intra curand. Pici traseul, o iei de la inceput cu sala.Succes!