| DanielAlexandru93 a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutor cu o informatie. Mi-a cazut portofelul din buzunar si cand am plecat am trecut din greseala fara sa imi dau seama cu masina peste el si din ce am observat mi s-a indoit permisul! Din cate stiu daca permisul prezinta stersaturi si tot felul de prostii se poate suspenda. Daca vreau sa il schimb, e nevoie sa fac din nou analizele medicale?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se suspenda ci il poti preschimba. Nu trebuie sa faci iarasi analizele medicale, acestea se fac doar cand preschimbarea se face la expirarea valabilitatii permisului.