| Iancuboss a întrebat:

Salut! Am o întrebare.Pot sa ma fac politist sau pompier dacă în clasa 8 a am avut media scazuta la purtare la 7 dar în toții ani am avut media 10?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are importanta media anuala la purtare din cl. a VII-a.
Pentru admitere la o scoala MAI se ia in considerare media generala la purtare a anilor de liceu, aceasta trebuie sa fie de cel putin 9.

| Violleta2022 a răspuns:

Conteaza media de la purtare pentru calsele 9-12, deci ce s-a intamplat la scoala generala, nu mai are nici o importanta, doar daca acum termini a 8-a si vreo s amergi al un liceu militar.

| Justasimplequestion a răspuns:

Notrmal poti sa te faci ce vrei tu descarca ti "sims 4"