| Ciocănel45 a întrebat:

Salut cineva a făcut un screenshot pe snapchat la conversație...ce poate face ăla cu aia?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Aia tine de telefon, calculator, sau programul cel are pe telefon sau calc, nu tine de mai stiu eu ce website

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice, sa o posteze pe grupuri, sa o trimita la altcineva, etc. etc. etc.

| SpikeSpigel a răspuns:

Un screenshot se trage captura de ecran, mai exact a facut o poza la conversatia purtata cu persoana respectiva, aceasta fiind salvata in telefon. Poate sa faca orice cu acea poza, poate a facut poza ca s-a vorbit ceva mai incins sau cine stie, oricum, poate sa arate la prieteni si sa se laude, sau sa rada sau sa o tina pe post de amintire.