| MirunaSunrise a întrebat:

Cum fac sa sterg un screenshot pe care l-am facut pe snapchat din greseala? Sau macar cum sa fac sa nu-mi mai apara mie acolo sus ca am facut acest screenshot?

2 răspunsuri:
| Nomoreregretstb a răspuns:

L-ai pus in "povestea ta"? se poate sterge, apesi pe cosul ala de gunoi, nu e asa greu

| Luizamc a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa stergi asta pentru ca deja nu mai tine de telefonul tau, ci de programul celuilalt. Pe viitor, exista aplicatii special ca sa nu se vada cand faci un ss