| SnowStaR a întrebat:

Salut Prieteni. As dori si eu parerile voastre in legatura cu niste intrebari. De doua luni am luat sala la examenul auto, trebuia sa am traseul pe 19 August dar am fost plecat din tara, acum m-am reprogramat si am examenul pe data de 14 Octombrie... Totul bine si frumos,dar mi-a spus instructorul ca masina pe care am invatat eu sa conduc a vandut-o si acum are un Golf 7, eu am facut pe un ford fiesta 2002... Mai am 2 sedinte ramase, si examenul bate la usa..nu stiu ce sa fac, ma pot acomoda pe alta masina in 2-4 sedinte? Sau trebuie neaparat vechea masina sa dau examenul. Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un pic mai mare golf ul, exerseaza parcarile. Oricum ar trebui sa fie mai comod si mai usor de condus.

| SnowStaR explică:

Multumesc,alte pareri? Chiar m-ar ajuta foarte mult. sad