| BogdanMihaiKeko14 a întrebat:

Salut T P U as vrea sa imi cumpar un pistol de pe net nou cu gloante sau gloante de cauciuc as vrea sa aflu daca imi trebuie permis sau altceva sa il pot comanda sau imi puteti da cateva sfaturi sau site-uri de pe care le-as putea comanda

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai 18 ani? Pentru cel cu glont iti trebuie permis de portarma si pentru cel cu gloante de cauciuc ai nevoie de autorizare.

| BiuL a răspuns:

Normal ca iti trebuie permis si nu il poti lua de pe net, du-te la un magazin de vanatoare.

| SimpluAndrei a răspuns:

NOOOOOOOOOOOOOOO sa iti cumperi pistoale, pusti si alte arme periculoase nu iti trebuie niciun act le iei ca pe paine!