Întrebare recomandată | Calvin199s5 a întrebat:

Salut, TPU. Am dat proba practica pentru permisul de conducere si am fost admis. Sunt din orasul Galati si astazi este a 8-a zi de cand astept carnetul si se pare ca nici astazi nu a venit. In cate zile ar putea ajunge? Multumesc anticipat, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De obicei permisul se primeste in 10-15 zile, depinde de aglomeratie.
In orice caz te poti interesa la Serviciul de permise.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca iti trimite cu Posta Romana... poti asteptaaaaa...
Eu am trimis felicitare de sarbatori in orasul meu si au primit-o peste 3 saptamani.

| CinVasileeee a răspuns:

Maxim 30 de zile