| Sectoid a întrebat:

am o intrebare pentru dv, daca aduc o masina din strainatate, pot sa o tin in "curte" cat vreau eu cu numerele straine expirate, fara sa ii scot numere rosii si daca o sa vreau sa o inmatriculez peste 1 an ii voi putea scoate numere rosii fara alte complicatii? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Henrypericolpublic a răspuns:

Da poti dar sa nu mergi cu ea pana nu o inmatriculezi cum trebuie.

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Poti sa o lasi cat vrei in curte si cand vrei sa o inmatriculezi mergi sa iei numere rosii si sa faci RAR-ul.

| Prodana a răspuns:

Da poti, dar trebuie sa o aduci cu o platforma fara a merge cu ea pe autostrada, iar daca vrei o inmatriculezi si dupa un an, e la libera ta decizie. Funda?