| SobodiMarius a întrebat:

ce se întâmplă dacă un profesor filmează un grup de copii din curtea scolii și îl posteaza pe o rețea de socializare? Vreau argumente clare în potriva profesorului

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Acelasi lucru care se intampla si cand copii filmeaza un profesor.

| Mosotti a răspuns:

Si daca filmeaza ce? Ca doar nu faceti ceva secret de stat sau sex in curte. Lasa-l sa puna unde vrea filmarea. Esti si tu culmea. Foarte bine face, ca daca-s incidente sa aiba dovezi. Plus ca e proprietatea statului si ei sunt reprezentantii adica profii, directorul, nu e privat spatiul al tau.
Nu stiu ce aveti unii cu ca va filmeaza decat deca aveti ceva de ascuns, atunci e altceva. Iar daca e ceva, nu faci in public sa se vada, sex si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, poate e in scop educational, poate vrea sa surprinda vreo abatere sau poate, desi nu cred, vrea sa se dea smecherlaughing. Daca e vorba de ultima, ai argumente destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adunativa mai multi in jurul lui si imbucsatil cu besini hiroshima

| Daniel323 a răspuns:

Daca era profesorul de romana cateva argumente le gasesti in intrebarea ta.