| membrul8 a întrebat:

Salut TPU,
se poate reprograma data in care dai examenul practic pentru permisul de conducere? daca am luat sala si mi a dat data in care este examenul.Deci se poate da inainte de aceea data? RASPUNS RAPID!

Răspuns Câştigător
| iulia91 a răspuns:

Te poti reprograma, daca nu te poti prezenta in ziua in care ai fost programat, dar cel mai probabil, mai tarziu. De cele mai multe ori programul este plin in zilele dinaintea programarii tale. Cu o pila, eventual, ar putea merge treaba happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incercarea moarte n-are, fa o cerere catre seful Serviciului permise de conducere si invoca un motiv intemeiat si poate obtii reprogramarea dorita de tine. Succes si numai bine!

| Alchemy a răspuns:

Din cate stiu eu, te programeaza la politie cel putin unchimiu a dat acum sala si la o saptamana orasu a sa lau programat

| H00LiGaN a răspuns:

NU! Pai de aia ti-a dat ala data fixa pentru oras, ca altfel nu iti mai dadea data.

| membrul8 explică:

Dar mai devreme de aceea data...nu se poate?