| TudorArtenie a întrebat:

Tocmai am picaat examenul teoretic pentru permisul de conducere si vrea sa stiu daca maine ma pot duce sa mai depun odata dosarul si sa dau sala. La noi in judet examenul teoretic se da miercurea si joia dar citisem pe net ca se poate reprograma dupa 15 zile. Nu stiu sigur daca era vorba despre programarea la traseu sau daca era vorba despre examenul la sala. Deci daca ma duc maine sa-l mai dau odata se poate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

A 16ª zi poti da examenul nu in 15ª zi implinita, daca ai vazut orarul de programari la examen dai cand scrie miercuri sau joi. Ca sa dai din nou examenul trebuie sa platesti taxa de 5 lei la taxe si impozite din oras sau municipiul unde locuiesti, fara ea nu te lasa sa dai. De C - C+E cand te apuci?

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Dupa 15 zile e in Bucuresti. dar avand in vedere ca la voi se da doar miercuri si joi nu stiu. incearca tongue