| Classy a întrebat:

Sper sa primesc cat mai repede un raspuns bun! Deci, problema este ca in vara, am facut un contract cu cei de la Fusion Models si apoi am aflat ca sunt escroci.Am achitat suma de 200 de ron, si acum i-am sunat ca sa inchei contractul deoarece nu mai vreau sa platesc diferenta de 600 de lei stiind ca e o prostie... Mi s-a spus atunci, in vara ca pot sa inchei contractul oricand doresc, insa la telefon mi s-a spus ca nu se poate laughing Si cred ca m-au dat in judecata deoarece am primit o scrisoare de la ei ceva de genul cu un avocat, etc chatterbox Dar e chiar amuzant deoarece ei au probleme cu politia cum se poate sa apara la proceslaughing si vreau sa stiu ce se poate intampla daca nu ma prezint, adica banii nu ii dau nicicum, si vreau doar sa inchei contractul...Deci as dori pe cineva care sa imi spuna cu exactitate (caruia i s-a mai intamplat) cum a procedat kiss AAAA si nu vreau raspunsuri gen : EU CRED CA.Doar daca sunteti siguri! Multumesc mult!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| arthurarad a răspuns:

Tu ai cam multe pretentii. Nu uita ca nimeni nu iti poate spune SIGUR daca nu e avocat. In primul rand ar trebui sa iti scoti ochii din monitor si sa te uiti in clauzele contractului pe care l-ai semnat. Nu stii ce ai semnat? Ft rau, caci poti fi data in judecata pentru ca nu respecti acele clauze. Ce treaba au ei cu altii te priveste prea putin! De unde stii ca ii cauta politia? Daca ti-a zis "cineva care stie sigur" nu e cu nimic mai sigur decat ce iti spun eu.