| GiordanoBruno a întrebat:

Vreau sa ma inrolez in Armata mai precis vreau la unitatea Smaranda Braescu din Bacau. Sectiunea : Parasutisti.
Ce trebuie sa fac? Pe internet nu am gasit nimic concret, daca trebuie diploma de bac sau nu. unde se dau probele si ce probe etc. Va rog sa ma ajutati.Multumesc,dau funda!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsuri concrete gasesti la biroul informare-recrutare din judetul tau, de regula acesta este in cadrul Centrului Militar Judetean.