| diabolykull a întrebat:

Salutare...
Am jucat de cateva ori la pariuri sportive, pe fotbal respectiv curse de caini. neavand 18 ani, si scriind cnp-ul meu
Intrebarea mea e ce pot pati eu respectiv angajata ce m-a lasat sa joc si mi-a luat biletul.
am jucat la casapariurilor

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Teoretic ar putea fi dată afară. Practic, nu va păţi nimic. Tu nu vei suferi nici teoretic nici practic. laughing

Când mai joci la pariuri şi câştigi, pune un CNP la mişto. Chiar dacă eşti sau nu major.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa nu ti se dea banii pe care i-ai castigat, din moemnt ce nu ai 18 ani.
Ea ar trebui data afara, caci nu respecta nici legile, nici regulile casei de pariuri.
Data viitoare scrie un CNP al cuiva major, mama, tata, oricine.

| christos1234 a răspuns:

Nimic deoarece nu ti-a scris cnp-ul tau ci al ei ..ar fi iesit o eroare daca era al tau si in plus de ce isi faca probleme singura?

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Pune si tu in CNP la misto si te lasa cred =]

| diabolykull explică:

Eu l-am completat pe al, meu si i l-am dat, nu a zis nimic, si azi s-a enervat rau si m-a dat afara...
eu pot pati ceva in toata treaba asta? cand ea trebuia sa nu ma lase sa intru

| Gizăz a răspuns (pentru diabolykull):

S-a enervat pentru că o poate da afară cum am mai zis. CNP-ul o să apară ca al unui minor în sistem şi ăla de o supervizează o s-o certe. Tu n-ai ce păţi. E vina ei pentru că e obligată să ceară ID-ul celor care par să n-aibă 18 ani. Dar altă dată ai şi tu mai mult bun-simţ şi nu mai băga fetele alea în belele. Şi-aşa-s plătite prost. Pune un CNP la mişto că nu-ţi cere nimeni ID-ul cu el.