| Sima_Cristian_1999 a întrebat:

Saptamana aceasta m-am inscris pentru admitere in scolile de politie si m-am lovit de o problema. Pentru dosarul pe care il depun la scoli am nevoie de acel tabel nominal, pe care il completeaza ai mei. Parintii mei sunt divortati si am inteles ca pentru a fi valide, ei trebuie sa mearga la notar pentru nu stiu ce adeverinta. E adevarat? Rog seriozitate. Multumesc in avans.

1 răspuns:
| BIueTear a răspuns:

Nu stiu exact despre ce este vorba insa. cel mai simplu depui o cere scrisa cu nr de inregistrare in care soliciti lamuriri oficiale provind orice problema ai. dureaza 30 de zile insa ai ceva oficial nu barfe