| Dafii a întrebat:

Cand depun dosarul de admitere la liceu trebuie sa mearga si copilul?
Daca da, de ce?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Atât la şedinţa de completare a Fişei cu opţiuni ( Fişa de înscriere ), cât şi la depunerea dosarul la liceul unde ai fost repartizat/ă, TREBUIE să te prezinţi tu + unul dintre părinţi!
Asta deoarece şi tu trebuie să semnezi acele acte.

Toate cele bune.

| Dafii explică (pentru bursuc001):

Ce acte trebuie să semnez? Am vorbit cu elevi de clasa a 9. a care au fost şi nu au făcut nimic.

| bursuc001 a răspuns (pentru Dafii):

Trebuie să completezi Fişa cu opţiuni + Formularul/Cererea de înscriere la liceu + Regulamentul de ordine interioară al liceului - acte pe care trebuie să le semnezi atât tu, cât şi unul dintre părinţi!

| username010000000 a răspuns:

Nu, sau dava vreți poate merge pentru o impresie buna☆★♡♥