| calinadriand93 a întrebat:

Salutare tuturor, am o nelămurire asupra unui loc de parcare comun ocupat abuziv. Prin cale legală se poate face reclamație unui vecin care abuzează de acel spațiu? Își pune tot felul de jaloane, dar cel mai rău caz am primit amenințări din partea lui dacă mai parchez pe acel loc, locuiește la parter, locul este sub geamul lui de la baie, știu că este o lege în care spune că este INTERZISĂ parcarea la mai puțin de 5 metri de bloc, s-au cam săturat locatarii de figurile și amenințările lui, atașez o poză la cum este locul.

https://imgur.com/a/oUzj9iR

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu mi-as parca masina de fiecare data cand locul ar fi liber

| Florin_Darastean_1993 a răspuns:

Imprastie pe locul ala cu balega de animale
cu siguranta nu-i va placea aroma laughing