| adrianemil a întrebat:

Salutari as vrea sa adopt un copil de aici din Romania ce trebuie sa fac daca mi-ati putea da exemple de cereri sau site-uri cu exemple si ce trebuie sa fac m-ar ajuta mult?

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Stiu sigur ca trebuie sa fii casatorit si sa ai un copil, daca ai baiat poti adopta un baiat, daca ai fata poti adopta doar fata...

| Indefinit a răspuns:

Nu are rost sa te chinui cu hartogaraie, poti sa cumperi unu linistit daca stii unde sa te duciwinking