| LoveMe24 a întrebat:

Scuze ca postez aici e cel mai citit...Am si eu o problema cu care sper ca ma puteti ajuta. Am facut scoala de soferi la DINU am terminat legislatie + ore de condus, am dat sala si am picat traseu. Vreau sa stiu daca se poate sa imi schimb scoala de soferi catre un instructor privat? Multumesc si astept raspunsuri serioase.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sigur ca poti, mai intai te duci la instructoru care il vrei si ala iti spune ce acte iti trebuie ca sa iei de la scoala de soferi si ce trebuie sa-i dai lui.