| SPGHD a întrebat:

Se poate scădea nota la purtare dacă înjur?
Se poate scădea nota la purtare dacă murdăresc peretii scoli?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Da, se poate scadea, daca fapta a avut loc in perimetrul scolii sau la lectiile online.
2.Da, se poate scadea si daca murdaresti peretii scolii si, in plus, va trebui sa platesti si reparatia.

| darrio2007 a răspuns:

Da.

| 1997onur a răspuns:

Nu se pune la toate injuraturile laughing) Ce injuraturi erau : )

Daca ai murdarit pereti cu creion permanent posibil sati scada nota la purtare nu stiu sigur asta acum depinde si de profesorul tau

| UnOmAnonim a răspuns:

Și dacă mazgalesti banca.