| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva exemple de intrebari care se pun la testul psihologic pentru permisul de port-arma? Adica ma gandesc ca nu intreaba direct daca esti depresiv sau daca ai ganduri sa ranesti alte persoane.

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

4, 6, 8, ... care este urmatorul element?
1, 4, 9, ... care este urmatorul element?

Ceva similar iti va da si tie, iar gradul este cu mult mai mare. Si nu trebuie sa fie neaparat vorba despre matematica, iti testeaza gandirea logica.

| DenisAurelian a răspuns (pentru Apokales):

A, deci presupun ca nu difera mult de testul psihologic auto

| Apokales a răspuns (pentru DenisAurelian):

Cam asa sunt toate din cate stiu. Recunosc ca n-am intrebat pe nimeni de port-arma.