| christina94 a întrebat:

Stiinte politice SNSPA? da sau nu?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu în ce stare se prezintă Științele Politice din cadrul UB, dar pot să-ți spun că cea din cadrul SNSPA e pământ. Jalnică. Mai rău nu poate fi. Spun din proprie experiență, dacă vrei neapărat să urmezi o facultate de SP, du-te mai bine la cea din cadrul Universității București.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzazozo a răspuns:

Da cu siguranta da!

| stpu a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. Stiinte Politice din cadrul Universitatii Bucuresti. Nici nu se compara cele doua... www.fspub.unibuc.ro