| iuliaoprea a întrebat:

Unde pot gasi codul rutier in varianta audio?

9 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Iti trebuie un cd pentru el unde rezolvi intrebarile pentru ca acum la examen vei da sala pe pc. Nu stiu sau un am inteles ce fel de cd audio, vrei sa-l asculti ca pe o poveste? Asta e noul cod rutier in varianta cd si il poti lua de la un instructor sau la librarie. Eu l-am luat de la instructor, a fost dragut poate ai si tu noroc. Intreaba sau de la cei care au dat examen si nu le mai trebuie. Bafta.

| HaosPatologic a răspuns:

Probabil ca la o librarie

| eustacke a răspuns:

Si eu am cautat foarte mult.
Multi spun " cee nu stii sa citesti? ", dar eu unul am o memorie auditiva foarte buna... uite ce am gasit eu
http://www.dedicatie.ro/downloadmp3/

Alte răspunsuri
| Ruben2892 a răspuns:

Salut,
Aici: http://legislatia-audio.uv.ro gasesti codul rutier in varianta audio.Succes:)

| Elena_Antonoaei_1983 a răspuns:

Unde pot gasi codul rutier in varianta audio?

| raduiulian a răspuns:

Acum poti gasi aici legislatia rutiera in format video si audio. Nou 2012. Accesati www.raduiulian.ro