| Brasileiro a întrebat:

Voi credeti ca Basescu o sa ne scoata din criza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu a fost în stare până acum, de la 01. 01. 2010 coma ne așteaptă, vai de viețile noastre cu așa șacali la conducere!
Pa, pa.

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Greu de crezut, cu atat mai mult cu cat a si declarat ca nu si-a propus asta.

cami
| cami a răspuns:

Se lupta.

| myrazvy a răspuns:

Nu Basescu o sa ne scoata din criza. Noi romani o vom scoate cu taxele pe care le platim. Basescu e un coordonator nu un atotputernic

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu.Sunt sigura de asta.Pana acu ce a pazit? Degeaba se fac imprumuturi daca el continua sa manance baniilaughing:-J

| Dragosgan a răspuns:

Mai degraba pe mine ma va scoate din tara, nu din criza!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nuuuu.

| alisalisa a răspuns:

Cum am putea crede asa ceva?

| arhivistu a răspuns:

Sti cine ne poate scoate din criza? numai DUMNEZEU, astia care ne conduc acum ne baga mai tare in criza, ne scufunda pur si simplu

| alin_5728 a răspuns:

Nici bill gates nu ne-ar putea scoate din criza

| MoreTime a răspuns:

Atata timp cat a facut tot posibilul sa intre in al doilea mandat (fraude), clar ca vrea postul de presedinte, iar daca era vorba de bani, si ca priministru, si ca orice politician poti sa ajungi la un salariu de 200 de milioane, adica ar fi lasat prezidentialele si nu ar fi fraudat atat, eu cred ca el vrea sa arate ca ne scoate din criza (pentru ca nu a apucat in primul mandat), iar pentru ca ne scoate din criza si va fi bine sa-i faca pe romani sa-l voteze cinstit a treia oara. Asta e parerea mea desi pana acum, pentru ce a facut in mandatul intai mi se pare un mare *******, m-am gandit si eu de ce ar mai vrea un al doilea mandat si avand in vedere ca sunt politicieni cu salare si de 200 de mil (cum am mai spus), deci nu are sens sa faca asta doar pentru bani.