| Popa_Denisa_1999 a întrebat:

Acum citesc cartea "vampire academy" si mai am putin si o termin(toate volumele) si as vrea sa stiu ce se intampla cu Dimitri? Moare? Sau ce se intampla? Merci anticipat

Răspuns Câştigător
| GabitzaGaby a răspuns:

Buna, eu am citit doar ultimele 2 capitole dar dupa intamplarea din Rusia cu Dimitri si Rose nu moare, dar el nu mai vrea sa fie cu ea. Rose va fi acuzata ca a omorato pe Tatiana si este in inchisoare dar Dimitri, Lissa, iubitul Lissei, Abe si inca 2 gardieni vor planui ca ea sa fuga din inchisoare pana ce vor afla cine a omorato cu adevarat pe Tatiana, pana la urma vor afla cine este si chiar nu ma asteptam la acea persoana iar Dimitri va reusi cu ajutorul lui Rose sa treaca peste suferinta sa si pana la urma vor fii impreuna. Plus ca Dimitri a plecat cu ea cand aceasta a fugit din puscarie avea nevoie de cine si hotarasc cu totii ca Dimitri si inca un alchimist care erau de partea lor sa mearga cu ea. Sper sa iti fiu de ajutor.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Normal ca moare. Toti murim odata si odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh! Esti culmea.Intrebarea ta suna cam asa: Stau cu buletinul in mana, mai am putin de citit, oare cum ma cheama? Vezi ca scrie undeva ce se intampla in final, dar mai bine citeste la rand si cand va fi momentul potrivit afli daca moare sau nu.Ce rost ca ai citit atatea pagini daca afli acum daca moare sau nu?