| Ramneantu_Dya_1998 a întrebat:

Am nevoie de cateva trasaturi ale tiganilor pentru un proiect la biologie. Va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trăsăturile țiganilor sunt ca și ale românilor... evident, excludem că românii sunt mai albi. În rest, ambele specii sunt la fel. Nesimțirea, igiena corporală și multe altele se aseamănă și la țigani și la români.

| Idkidk a răspuns:

Salut,

Păi rromii au cam acelaşi trăsături ca şi noi, românii. Noi avem o nuanţă mai deschisă a pielii decât ei.

O zi bună!

| Expressions a răspuns:

Daca e noapte, nu se vad bine in poze laughing

Răspuns utilizator avertizat
| sarmaluta12345 a răspuns:

Ce proiect rasist e asta?!