| OnutZZaa a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie continuarea la :Te-am întâlnit în cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi ieşea un viermişor, aveai în spate un topor!
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Constantin_Adrian_1997_StEt a răspuns:

Asta este varianta originala.

Te-am cunoscut in cimitir pe piept aveai un trandafir te-am sarutat pe maxilar tu mai muscat involuntar team privit in ochisori si aveai un viermisor cu drag moartea mortilor daca faci misto de mine fac un loc si pentru tine.

1 răspuns:
| Constantin_Adrian_1997_StEt a răspuns:

Te-am cunoscut in cimitir pe piept aveai un trandafir te-am sarutat pe maxilar tu mai muscat involunar team privit in ochisori si aveai un viermisor cu drag moartea mortilor daca faci misto de mine fac un loc si pentru tine