| Felicia52122 a întrebat:

Eu sunt din Ploiesti si vreau sa imi cumpar cartile Amurg, zori de zi, luna noua si eclipse. Va rog sa-mi spuneti unde pot sa gasesc aceste carti macar una in Ploiesti si cat costa. DAU FUNDA SINCER.

Răspuns Câştigător
| Vektor a răspuns:

Cuvantul Librarie iti suna cunoscut?

4 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Dacă îţi comanzi cărţi de pe net, ieşi mult mai ieftin decât dacă ţi le-au cumpăra din magazin. Urmăreşte pe Elefant când vor fi la reducere şi disponibile (mai tot timpul ăştia pun cărţile la reducere).

| MissCarterM a răspuns:

Buna.
Cel mai bine cauti pe Okazii sau Olx.
Am vazut pe Okazii acum 2 saptamani dar since nu am vazut cat costa.

| Felicia52122 explică:

Hei! Am gasit cartile la o librarie si le-am cumparat la jumate de pret adica 20 de lei.

| Gabriela_Daniela_1998 a răspuns:

Ai putea sa le comanzi pe interet daca nu gasesti cartile la librariile din oras, dar daca nu vrei sa le cumperi le poti imprumuta de la o biblioteca (Nu am fost nici o data in Ploiesti, dar sunt sigura ca trebuie sa fie o biblioteca, fiecare oras are una) big grin