| Annabelle21 a întrebat:

Am nevoie urgent de o poezie dedicata lui Ciprian Porumbscu... daca se poate sa aiba legatura cu "Crai nou". Va rog! Scuzati categoria, dar aceasta e mai accesata de utilizatori. Va rog! Urgent! Multumesc anticipat! FUNDAAAA primului cel mai bu raspuns!

1 răspuns:
| BaiasAndrei a răspuns:

Cripian e un bun cantăreț, în tinerețe era glumeț, era un tip de treabă, frumos, tanăr și încantător, multora le e dor, de cum canta și cum se exprima, cu toți îl știm dupa vioara sa.