| AlfredTale a întrebat:

Ce ziceti de cartea pe care am inceput sa o scriu. Am scris pana acum doar primul capitol dar sper ca prinde-ti ideea. Se numeste 2015:Cronicile unui nemuritor. Va astept pareri (laude sau critici).
http://www.wattpad.com/144237739-2015-cronicile-unui-nem uritor-capitolul-1

2 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

laughing) Îmi place la nebunie!
Nu știu ce să mai adaugi, esti foarte original cu o imaginație trăsnet!
Sper să aud de tine în viitor big grin

| Anonim9988 a răspuns:

Aaa..Foarte bun inceputu. Bravo! E singura lucrare a ta? Dar ce vrei sa faci? Povestire, nuvela, roman?