| pinkup a întrebat:

Ce carti pot citi ...cat de cat interesante gen vampiri, varcolaci, etc.dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Cu vampiri-Vampirii din Morganviile,Academia vampirilor, Domnisoara Christina, Interviu cu un vampir, Vampirii Sudului,Jurnalele vampirilor, Sange Albastru, Vrajitori si Vrajitoare(James Patterson-e mai interesanta decat pare), Everninght, Experimentul angel, Altfel de ingeri,
-Cu varcolaci-Nu plange sub clar de luna
-cu vampiri si varcolaci-seria instrumente mortale, si seria dispozitive infernale-cassandra clare, seria shadow falls-c.c. hunter.Succes la citit, si o vacanta frumoasa in continuare...

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dracula.devil

| Vans a răspuns:

Cu vampiri Salem's Lot-Stephen King

| bogdan72 a răspuns:

Domnisoara Christina, de Eliade.

| VampireBlood a răspuns:

Nora Roberts-Trăieşte clipa (nu e cu vampiri, dar merită citită)
Anne Rice-Cronicile vampirilor/Interviu cu un vampir(o găseşti pe net )

| Dippa a răspuns:

The vampire diaries.
smug

| 21Ratio a răspuns:

"Dracula" - Bram Stocker
"Interviu cu un vampir" - Anne Rice
Mi-au placut mult. happy

| MagdaKathy a răspuns:

Ingerul Mecanic si Printul mecanic. le are pe toate.happy