| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile de dezvoltare personala? Cititi? Va ajuta?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, citesc, schimbarea trebuie sa vina din tine, mie-mi plac pentru ca-mi ofera optimism ca exista rezolvare la problemele mele si o baza cum sa le rezolv, restul tine de tine si de motivatia personala de a face o schimbare.

| cristimihailov a răspuns:

Degeaba citesti acolo. E doar asa o poveste.

E vorba de atitudinea ta. Si de a lua actiune in urma unui plan. De staruinta.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Te va ajuta mult! Citeste...

| NimeniSiAtat a răspuns:

Depinde de tine cata cunoastere ai acumulat pana acum, initial ar trebui sa mai afli cate ceva nou daca citesti.

| Horusss a răspuns:

Da citesc si ajuta, dar cum a subliniat foarte bine si userul Adry05 schimbare trebuie sa vina din tine, degeaba citesti daca tu repeti aceleasi greseli.

| AlexandruSimionescu a răspuns:

Eu am citit si din cauza lor am ajuns aici http://www.reikido.ro/un-mod-de-viata/

| Lemuel_Raymond_1997 a răspuns:

Personal nu citesc, din cauza ca nu am timp, cu toate ca m-am gandit sa citesc.
Si da, oricine citeste cu siguranta ca il va ajuta.