| bavsgsgdg a întrebat:

Cer o opnie in legatura cu cartea "Codul lui da vinci". Vreau sa mi.o cumpar si nu stiu daca merita

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur cartea merita citita, in genul ei este foarte buna.
Daca nu vrei sa-ti faci o biblioteca personala atunci nu este nevoie sa o cumperi, o gasesti si in biblioteci publice.

| Alcyon a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult Inferno. Am citit mai multe carti de Dan Brown, iar Codul lui Da Vinci m-a cam dezamagit. A avut mare succes datorita povestii cu Maria Magdalena...