| LissaLy a întrebat:

Hei, TPU! Stiti vreun site de unde pot comanda cartea Regina Sudului, dar sa fie in stoc, cartea, sa fie disponibila, va rog! happy

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Am dat peste vreo 15 siteuri unde era stoc epuizat, când am găsit asta m-am bucurat de parcă aş fi descoperit America :))
http://www.bestseller.md/regina-sudului-arturo-perez-reverte.html
Numai bine!

| beea8o8 a răspuns:

Http://librarie.carturesti.ro/regina-sudului-272221. Uite aici....in caz ca nu merge site-ul atunci acesta era carturesti.ro

| LissaLy explică:

Am uitat sa mentionez, cartea aceea dupa serial, autor: Arturo Perrez Reverte! big grin