| Bianca596 a întrebat:

Iubesc cartile scrise Nicholas Sparks. Am citit (si vazut filmele) The Notebook, A walk to remember, Dear John, The last song, Messege in a bottle. Nu stiu pe care s-o mai citesc. Vreau una trista, si romantica, care sa nu fie plictisitoare. (cam imposibil pentru Sparks, dar totusi.) Sugestii? puppy dog eyes

P.S.: Care carte in genul lui Sparks (de drama si iubire) este preferata voastra? Multumeesc.

Răspuns Câştigător
| CarlyZ a răspuns:

-Refugiul~N.Sparks
-Legământul iubirii~ Amanda Quick
-Cum mi-am exorcizat dragostea vietii~ Ligia Jarda
-Prima iubire~ Francine Prose
-O iubire in Bagdad~ Sami Michael

Lectură plăcută.

Bisous!