| GRmary a întrebat:

Ma intrebam, ce carte imi sugerati sa citesc? am 11 ani...Prefer carti fantastice. Am citit seria Septimus Heap. Deci, ce idei de carti imi dati?

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Jurnalele vampirilor
Harry Potter
Cercul secret
Academia vampirilor
Micutele mincinoase
Jocul minciunii(Adevar sau provocare, Doua adevaruri si o minciuna)
Astea le-am citit eu si mi-au placut foarte mult.

5 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Buna-Aripi de Aprilynne Pike este super.

| beautifulpeople a răspuns:

Seria Amurg-Stephanie Mayer
Gazda-Stephanie Mayer
Poveste fara sfarsit-Michael Ende
Jurnalele Vampirilor
Harry Potter

| nursa a răspuns:

Harry Potter?smug

| deliutza07 a răspuns:

Pretty Little LIars(Micutele mincinoase)
The vampire diaries(jurnalele vampirilor)

| jurnaljurnaljurnal999 a răspuns:

Cartea fetelor, zodiac girls, panofiorii roz, gradina secreta, academia printeselor, scoala de vrajitorie, anne de la green gables, povestea lui despereaux, cartile de roald dahl si aqa marine (citesc multecarti si astea sunt printrepreferatele mele P.S am aceeasi varsta ca tine!)