| FR33 a întrebat:

Niste citate gen:" De ce sa iti ceri iertare daca nu iti pare rau" sau "sper ca atunci cand aproape m.ai uitat, sa te intrebe cineva ce mai fac". Adica sa-i spun (ei) ca a gresit. Mersiwinking

2 răspunsuri:
| SarahChristophe a răspuns:

Dacă trebuie să facem greşeli, să facem greşeli mici. De preferat este să nu facem greşeli, desigur, dar greşelile mici sunt cele mai bune greşeli.
sau
Sa te intrebi cu ce ai gresit in ziua in care vei vedea ca nu mai ai dusmani