| Andrada_Barbu_1998 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi cartiile Gossip Girl pe engleza? happy
Multumesc, dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Pe Scribd.Sau chiar si pe site-urile de filesharing cunoscute, dat fiind ca e o serie de carti cunoscute.La librarii nu gasesti carti in engleza, decat daca e vorba de librarii mari, cu o retea care sa se intinda in toata tara sau pe cele online, precum Libris sau Elefant.Alexandria nu mai tin minte daca ofera si carti in engleza.

Online sunt gratis si poti citi la orice ora, deci te-as sfatui sa alegi mediul online ca sa nu mai cheltui banii aiurea.

1 răspuns:
| madalinbb19 a răspuns:

La librarie