| Lory1305 a întrebat:

Vreau sa citesc o carte de aventura dar nu stiu care. aiami recomandati si mie cateva?

Răspuns Câştigător
| mady04 a răspuns:

Am citit eu de curand Cianura pentru un suras si se continua cu un alt volum Buna seara Melania. Sunt scrise de Rodica Ojog Brasoveanu si este superba. PS: o am de la editura adevarul si am ambele volume intr'unulbig grin. Lectura placuta

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Aventurile lui tom sawyer

| Zenit313 a răspuns:

Alchimistul - Paulo Coelho

O carte foarte buna de aventuri si un mesaj important!

| mady04 a răspuns:

Scuze pentru dezacord laughing mai am sa iti zic cv leul din iudea de Victor Ostrovski si Operatiunea Praetorian nu mai stiu autorul:-s

| TheRunner a răspuns:

Print si cersetor de Mark Twain, Craiasa zapezii de Hans Cristian Andersen.

| Lory1305 explică:

Mersi mult.