| AlexandraN21 a întrebat:

Vreau să-mi fac abonament la o aplicație cu audiobooks. Care are cea mai mare varietate de cărți?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca vrei carti in romana sunt doua: voxa si audiotribe. Acum depinde ce gen de carti preferi, daca vrei mai mult SF, horror, fantasy, atunci audiotribe; daca vrei autori clasici atunci voxa e mai ok.

| mODIN a răspuns:

De departe cea mai buna optiune e Everand (se numea Scribd inainte). Daca faci abonament pe un an te costa vreo 160 de lei si ai acces la aproape orice carte cu varianta audio.

| AlexisZLS a răspuns:

Incearca Audible..am auzit ca este cea mai ok dpdv audiobooks..are o varietate de lucruri, chiar si podcast uri