| BlueDreams a întrebat:

A reusit cineva sa vorbeasca cu vreo vedeta pe twitter, facebook, youtube sau myspace?

16 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

>chat
>Justin Bieber

aaaaahahahaha, oh wow.

| IepurashRocker a răspuns:

Mie mi-au rãspuns pe Twitter Nicole Anderson, Dani Geddes (una din prietenele Selenei Gomez), o tipã ce a fost în turneu cu Jonas Brothers si mi-o rãspuns Joe Jonas într-un video chat.
Si pe Twitter mai vorbesc si cu alte pers din alte tsãri love struck

| BlueDreams explică:

Multumesc de raspunsuri.Eu tot incerc cu JB si lady gaga, poate reusesc

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Eu vorbesc zilnic cu mine.

| alisaaa a răspuns:

Mi se pare o prostie ca sa va chinuiti atat sa vb cu diferite "vip-uri" de dincolo, ca doar stiti ca nu o sa a bage in seama.
Ganditi-va la vedetele din Romania adica ce?! ele nu mai sunt bune?![cand spun vedetele din Romania ma refer la cei care merita cu adevarat nu cei care canta doua lalalituri sau pozeaza in diferite ipostaze si gata, peste noapte sunt vedeteoh go on] vedete sunt cele care au dus muzica, cultura romaneasca dincolo de hotare. daca noi [romanii] nu suntem in stare sa ne apreciem valorile, de ce am fi in stare sa ii apreciem pe altii de dincolo.doar pentru ca ei au avut mai multa publicitate si doar datorita publictitatii bine facute ati ajuns voi sa ii apreciati, pentru ca pana la urma romanii nostri sunt la fel de buni, atat ca nu sunt la fel de cunoscuti]happy. deci iti multumesc din avans pentru stupid, dar asta e parerea mea., iar revenind la intrebarea ta, da, am vorbit si vorbesc cu paul(solistul the marker-din Romania), cu mihai budeanu(ex 3se) si cu andreea crepcia(solista sistem si fosta vecina, adica parinti ei stau langa blocul meuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| RaduPetrisor a răspuns:

Cine reuseste s vb cu Michael Jackson regele pop are din partea mea un 1000 euro cash

| andreiano a răspuns:

Eu în general răspund la toţi admiratorii mei, mai puţin la cei care îmi cer bani, nu am fiţe deloc, deşi sunt foarte talentat, frumos, deştept şi modest. Vă iubesc pe toţi!

| Dayana95 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa:X
Si ghici cu cine?batting eyelashes
Cu vedeta Secoluluilaughing
Justin Bieberlove struck
e minune cum am reusithappy

| Dayana95 a răspuns:

Pfff...am uitat...am vb sh cu Selena Gomezhappy
Este f, da f de treabalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap pe twitter poti vorbi cu justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap pe twitter poti vorbi cu justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe facbook

| SwagSwag a răspuns:

Da,ru si chiar cu justin bieber si selena gomez

| Annakiddu a răspuns:

Eu am cont pe Twitter, le-am dat mesaj adica un tweet pentru ca un mesaj privat nu pot, ca ei nu ma urmaresc pe mine, asa si cum ziceam sa dau un exe:@ddlovato :te iubesc nu mai stiu ce si scriemi daca vezi mesajul, eu cred ca l-a vazut si nu vrea sa raspunda ca poate nu o avea timp.Cred eu.Si vorbesc cu alte persoane din alte tari nu cu vedetelelaughingca ele nu au timp de minelaughingpoate daca iti faci un cont pe twitter poate o sa iti vorbeasca intr-o zi, doar sa ai incredere ca aceea zi va veni!

| strange a răspuns:

Dap am vb cu Jasmine Villegas p youtube