| Malinutza_6923 a întrebat:

A vazut cineva telenovela 7 Pecados(Sapte pacate) pe acasa? A fost mai demult si as vrea niste melodii din ea.Ma puteti ajuta, daca am noroc?
Dau funda celui care imi aduce cele mai multe melodii!winking

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Tema de Não Quero Ver Você Triste - Marisa Monte and Erasmo Carlos (song for Beatriz and Dante)
Deixo (Live) - Ivete Sangalo (song for Clarice and Dante)
Eu Vou Seguir (Reach) - Marina Elali (song for Miriam)
Anjo - Fábio Jr. (song for Dante)
Um Anjo Muito Especial (My Special Angel) - Roupa Nova (song for Custódia, Gabriel and Berenice)
Teletema - Ivo Pessoa (song for Elvira)
Preciso Ser Amado - Tim Maia (song for Vicente)
Nossa História de Amor - Maurício Mattar (song for Eliete and Ariel)
Luxúria - Isabella Taviani (song for Carla)
Deixa Isso pra Lá - Lulu Santos (song for Régis)
Não Faz Mal a Ninguém - Lenine (song for Beatriz)
Carne e Osso - Zélia Duncan (Opening song)
Exaustino - Zeca Pagodinho (song for Rodolfo)
Gula - Eduardo Dusek (song for Minerva, Perseu, Irene and Ulisses)
Pão-Duro - Rodrigo Santos (song for Romeu)
Ira (A Lira da Ira) - Cláudio Zoli (song for Pedro)
Contrato Assinado - Deborah Blando (song for Ágata)
Vaidade - Luciana Mello (song for Rebeca)
+ alte soundtrack-uri pe http://en.wikipedia.org/wiki/Sete_Pecados_%28telenovela%29#Soundtrack

2 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Da am vazut-o... cea mai frumoasa telenovela m-a impresionat mult finalul... am si plans,
dar daca vrei mai multe detalii despre telenovela si despre cantece citeste comentariile pe siteul acasa tv.

| alysupergirl a răspuns:

Reik A dueto con Maite Perroni - Mi pecado