| Dianna_8523 a întrebat:

Acum cateva zile am ascultat la radio o melodie. Dar nu am fost atenta cum se numea. Stiu ca i-a placut verisoarei mele si din aceasta cauza as dori sa aflu cum se numeste. Imi amintesc doar ca era o voce de fata care spunea "Sexy..." dar nu imi mai amintesc prea bine dupa asta ce spunea...nu se prea intelegea, din cauza negativului. Era ceva mai in gen House! O stie cineva? Merci

Răspuns Câştigător
| Zodiac a răspuns:

Incearca David Guetta & Akon - Sexy Bitch

3 răspunsuri:
| TDGMeebu a răspuns:

Ia vezi : residence deejas feat. frissco - sexy love... acum nu sunt sigura pentru ca ai zis o voce de fata happylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La, la, la