| Lizu. a întrebat:

Alegeti intre:1.beyonce si j-lo2.lady gaga si katy perry3.linsday lohan si hillary duff3.chad michael murray si robert pattinson4.smiley si alex5.vanessa hudgens si ashley tisdale6.selena gomez si demi lovato

24 răspunsuri:
| inna a răspuns:

J-Lo
Lady Gaga
Lindsay Lohan
Chad Michael Murray
Smiley
Ashley Tisdale
Selena Gomez

| Bishop a răspuns:

1. Beyonce
2. Lady Gaga
3.Hillary Duff
4. Robert Pattinson
5. Alex
6. Evangeline Lilly
7. Emilie De Ravin tongue

| SweetCandy a răspuns:

Beyonice
katy perry
hillary duff
chad michel murray
smiley
ashley tisdale
demi lovatohappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Beyonce, Lady Gaga, Katy Perry

| psiholoaga a răspuns:

Beyonce, katy perry, lindsay lohan-de aici incolo nu mai stiu cine sunt.

| gossipgirl a răspuns:

As alege
7.Ciara & Leighton Meester
big grinbig grin
dar din optiunile tale cred ca cea mai buna alegere ar fi 3.LiLO si H. Duff
BYE`

| Casiana a răspuns:

2 lady gaga si katy perry

| Klara a răspuns:

1. Beyonce.
2. Lady Gaga
3. Lindsay
4. Chad Michael
5. Smiley
6. Ashley
7. Demi

| ruxybelle a răspuns:

1. beyonce
2. Lady GaGa
3. Linsday Lohan
4. Amandoi
5. Ashley
6. Selena

| fzcsm a răspuns:

Beyonce, Lady Gaga, Robert Pattinson, Alex, V.Hudgens,Demi Lovato.la 3 nu stiu

| Brigitta a răspuns:

Robert Pattinson:X:X:X:X

| delia_6706 a răspuns:

Linsday si hillary duff

| cioko19 a răspuns:

Beyonce
Katy
Lindsay
nu stiu
Alex
nu stiu
demi lovato

| vyol3ta a răspuns:

Lady gaga fara nicio indoiala

| anca_7959 a răspuns:

1. j-lo, 2. lady gaga, 3. lindsay lohan, 3. cred ca chad, 4. smiley, 5. vanessa hudgens cred 6. selena gomez

| oaiapufoasa24 a răspuns:

1. J-Lo
2.Lady Gaga
3.Robert Pattinson
4.Alex
5.Ashley Tisdale
6.Selena Gomez

| msgirl a răspuns:

Smiley si alex si ashley tisdale si vanessa hudgens ledy gaga si katty perry happyhappyhappy

| Stef_1270 a răspuns:

Ca sa fie m-ai usor ii pun pe categorii:
1-Artisti foarte buni :Beyonce, J-lo
2.Artisti f buni dar "mai proaspeti"(adica nu cu atata experienta cat au Beyonce. J. Lo)-Lady Gaga, Katy perry, Hillary Duff.
3.Prezente simpatice cu o voce cat de cat buna, dar prea mediatizati-vanessa hudgens, ashley tisdale
4-Insuportabil de mediatizati-selena gomez si demi lovato
5. Exagerat, obositor, inervant de mediatizati-robert pattinson
6-Artisti de-ai nostri cu o voce buna si care chiar muncesc-smiley si alex
7-Imi pare rau dar nu prea stiu nimic de ei-chad, michael murray
Bun as alege:
Prima categorie-Beyonce
A doua categorie-pe toate 3, dar ca "valoare"-1. Katty Perry-are o voce buna, dar nu imi plac toate cantecele ei.in schimb Lady gaga are cantece ff misto, dar aici conteaza ff mult vocea.deci pe 2, iar Hillary Duff are o voce buna, dar nu le intrece pe astea 2
3-Vanessa
4-Selena Gomez
5-NU IL SUPORT PE ASTA.adica m-am saturat sa zica numai de el
6-Amandoilove struck
7- ---
A si Linsday asta...pare draguta. dar e cam libertina poate prea libertina.eh ce vrei viaat de Hooliwoodhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca aleg, ce fac cu ei/ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. beyonce
2. gaguta
3. hillary duff
(vezi ca ai punctul 3 de doua oriwinking )
3. pattinson ca chad nu stiu cine e
4. alex
5, 6 nu stiu cine sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2.lady gaga si katy perry
4.smiley si alex
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga, smiley, katy parry, alex

| alexia99 a răspuns:

Beyonce

lady gaga

hillary duff

robert pattinson

smiley

ashley isdale

demi lovato

| PopaAndreeaVioleta1998 a răspuns:

Selena Go.