| Bubu_3915 a întrebat:

Am aflat ca gemenii Bill si Tom Kaulitz de la Tokio Hotel s-au mutat in Los Angeles deoarece in Beverly Hills locuieste locuieste managerul lor si doresc sa compuna piese noi dar Gustav Schaffer si Georg Listing, ceilalti doi membrii ai trupei au ramas in Germania aproape de familie si prieteni. Credeti ca trupa se va destrama sau va avea succes in continuare?

Răspuns Câştigător
| Miiiiiiiih a răspuns:

Nu o sa se intample nimic cu eilaughingOricum sunt celebri si Gustav si Georg sunt acolo cu eilaughingsi acum lucreaza la o noua melodiehappyMai mult Billlove struck

Fooooonditzabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Nu`l lua in seama pe cel cu primul raspuns, e un retardat care nu are ce face!

Sa revenim la intrebarea ta...Sincera sa fiu nu as vrea sa se desparta, dar, Tom si Bill sunt cei vizati, in principal, Gustav si Georg sunt mai in umbra.Nu cred ca o sa se destrame trupa, probabil ca o sa mai fie concerte cu toti 4, posibil prin apropierea Germaniei, ca sa poata veni si cei 2, dar in principiu, la concerte o sa cante Bill, iar Tom la chitara, restul intrumentelor o sa fie pe pc...la chitara bass nu o sa mai cante Georg, si Gustav nu o sa mai fie la tobe, o sa fie doar playback`ul. big grin
Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce mai woodenpints...chiar nu te inteleg, decat sa intri sa comentezi aiurea mai bine asculti ce vrei tu, si nu te bagi in ceea ce asculta ceilalti.fiecare e liber sa faca ce vrea asa ca, pastreaza ti parerile doar pentru tine.Peacehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce vrea fiecare

| alexcryss a răspuns:

Au luat doar o pauza.Gustav a avut un mic incident intr-un bar in urma caruia s-a ales cu o sticla in cap.A amanat un tratament si dupa ce s-a terminat turneul Humanoid au inceput coplicatiile.A urmat un tratament si acum este bine.

| myka_8841 a răspuns:

Cred ca va ramane