| mydarkestdays a întrebat:

Am ascultat odata o melodie foarte frumoasa de la o trupa destul de cunoscuta.Doar ca nu mai stiu cum se numeste. Stiu doar ca in videoclip era vorba la inceput de o fata si solistul trupei care trebuiau sa se intalneasca, doar ca nu au mai apucat pentru ca pe ea a calcat-o o masina. Versurile sunt foarte frumoase si asa. calme. Stie cineva cum se numeste piesa? happy

1 răspuns:
| geobmw a răspuns:

Ce mica e lumea. Si pe mine ma chinuie de mult timp aceeasi intrebare. Daca afli ceva da-mi te rog de stire!