| robertocaras a întrebat:

Am ascultat recent Dubtil, 3ca1, Subcarpati, Dasq, Rhadoo, Petre Inspirescu, Robert Hood, Minilogue si mi-au placut foarte mult si as vrea sa stiu daca mai sunt si altii cu acest gen muzical? Daca puteti sa imi recomandati niste mixuri? Dau funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubfire si loco dice

| Ionutzz666 a răspuns:

Daca vrei ceva hard asculta Richie Hawtin iar daca vrei mai pe prajeala asa asculta dub techno

| goemarian a răspuns:

Dani mocanu si Albertnbn cei mai tari cauta pe youtub

| tapassiromanashi a răspuns:

Cauta Suciu sau Oana, au niste piese faine

| traditieromaneasca a răspuns:

Facem sex?

| acestcontnuexista a răspuns:

Rominimal, gasesti pe Youtube o gramada de seturi bune. Dinsubsol si Culesedincartier daca vrei si hip hop